Webnieuws Wichelen

Monday, 6 Feb 2023

Update20:58

You are here: Actualiteit Algemeen nieuws Actiecomité ook boos op Chiro
Error
  • Error loading feed data.
  • Error loading feed data.
22
Oct
2010

Actiecomité ook boos op Chiro

Serskamp - Het actiecomité Biesakker-Beukenlaan-Dorpstraat uit Serskamp richt, na eerdere protesten tegen het bouwproject op de site Maesen en de plannen van de gemeente voor de bouw van een jeugd- en cultuurcentrum, zijn pijlen nu ook op de plaatselijke Chirogroep Hadewijch. "Op de website van de Chiro roept de leiding de ouders op om de Beukenlaan als alternatieve op- en afhaalplaats te gebruiken. Wij vinden het onaanvaardbaar dat Chiro en gemeentebestuur onze wijk als alternatieve afhaalplaats en parkeerplaats blijven promoten", aldus woordvoerder André Casteels.

Het comité wijst er ook op dat in de huidige plannen van de gemeente maar 17 extra parkeerplaatsen worden voorzien voor een jeugd- en cultuurcentrum met een capaciteit van 200 personen. Bij de Chiro reageert men alvast bijzonder verrast. “Tijdens de start en aan het einde van onze activiteiten staan er op de parking aan de Anker heel wat auto’s geparkeerd en dat is gevaarlijk voor onze leden die te voet of met de fiets onze activiteiten bijwonen. Daarom, en in het belang van de veiligheid van onze kinderen, raden wij de ouders inderdaad aan langs de achterzijde te komen. We begrijpen eerlijk gezegd niet waarom iemand daar iets op tegen kan hebben”, reageert hoofdleidster Jasmien Clinckspoor.